تصویر افزونه

افزونه Yoast Woocommerce Seo


افزونه Yoast Woocommerce Seo یکی دیگر از افزونه‌های جانبی wordpress seo by yoast افزونه مخصوص برای سئو و بهینه‌سازی ووکامرس و فروشگاه اینترنتی شما ...


 1,346 بازدید


دسته بندی :

 ,


قیمت :

10000 تومان

افزونه Yoast Woocommerce Seo

یکی دیگر از افزونه‌های جانبی wordpress seo by yoast افزونه مخصوص برای سئو و بهینه‌سازی ووکامرس و فروشگاه اینترنتی شما می‌باشد. با این افزونه شما می‌توانید یک سری تنظیمات حرفه‌ای برای بخش فروشگاه خود اعمال کنید تا به شکل متفاوتی نسبت به رقیبان خود در نتایج جست‌وجو ظاهر بشوید.

برای یک فروشگاه اینترنتی امری بسیار ضروری و مهم هست تا ازنظر سئو خوب باشد و بتواند در بازار گرم تجارت آنلاین موفق شود . همچنین این مورد برای مدیر فروشگاه امری الزامی است تا برای بهبود وضعیت وب‌سایت خود اقدامات لازم رو انجام بده. افزونه yoast woocemmerce seo به شما کمک می کند به‌راحتی تنظیمات فوق‌العاده حرفه‌ای روی فروشگاه خود اعمال کنید.

افزونه Yoast Woocommerce Seo

افزونه Yoast Woocommerce Seo

یکی از بهترین افزونه های سایت امروزی ، یوهاست سئو ( Yoast ) نام دارد که هم اکنون برای ووکامرس هم نسخه آن با نام Yoast WooCommerce SEO منتشر شده است ! شما کاربران عزیز با استفاده از این پلاگین می توانید بر روی فروشگاه ووکامرس سایت خودتان ، سئوی خیلی خوبی پیاده سازی کنید . شما با استفاده از این پلاگین می توانید سئوی مطالب و محصولات ووکامرس خودتان را بالا ببرید و آنها را در صفحه اول موتور های جست و جو گر نشان دهید . گرچه نسخه وردپرس این افزونه منتشر شده است و شما می توانید همانند نسخه وردپرس آن ، برای ووکامرس خودتان هم استفاده نمایید . کار با این افزونه بسیار ساده می باشد و می توانید تنها با نصب آن ، به محصولات خودتان سئوی خوبی بدهید .

در این تصویر می توانید مشاهده کنید که با نصب افزونه Yoast WooCommerce SEO می توانید چه تغییراتی را ایجاد نمایید (سمت راست با افزونه و سمت چپ بدون افزونه)

 

برخی از توضیحات از سایت سازنده

 


Yoast WooCommerce SEO plugin

Improve sharing on Pinterest

Use Yoast breadcrumbs instead of WooCommerce ones

Make sure Yoast SEO and WooCommerce work together smoothly

As you can see the product is being picked up as an article in the first instance, with a description and a name. As soon as you install our WooCommerce SEO plugin and set up the Schema & OpenGraph additions you’ll see Pinterest will recognize your product as a product!

Using our WooCommerce SEO plugin will mean your products will be shared on Pinterest as Rich Pins:

eCommerce Tracking

Rich Pin on Pinterest using WooCommerce SEO

 

So what does the Yoast WooCommerce SEO plugin do?

It’ll greatly improve the sharing experience for social media such as Pinterest.

It’ll exclude unnecessary things from the sitemap and makes sure the things that do need to get in the sitemap will be in there.

It adds the option to use the breadcrumbs from the Yoast SEO plugin, which are far more configurable than the WooCommerce SEO breadcrumbs.

It allows you to make sure the WooCommerce content block on the edit page is always above the SEO block of our Yoast SEO plugin.

 

 

افزونه Yoast Woocommerce Seo

افزونه Yoast Woocommerce Seo


 نسخه برنامه ۵٫۸ و کاملا فارسی می باشد

۱۰۰۰۰ تومان – خرید

پشتیبانی سایت