تصویر افزونه

افزونه WHMpress – اتصال وردپرس به WHMCS


افزونه WHMpress – اتصال وردپرس به WHMCS ادغام وردپرس و WHMCS با افزونه WHMpress نسخه  ادغام وردپرس و WHMCS با افزونه WHMpress  یک افزونه ...


 846 بازدید


دسته بندی :

 


قیمت :

15000 تومان

افزونه WHMpress – اتصال وردپرس به WHMCS

ادغام وردپرس و WHMCS با افزونه WHMpress نسخه  ادغام وردپرس و WHMCS با افزونه WHMpress  یک افزونه کاربردی برای سیستم وردپرس می باشد که به وسیله آن قادر هستید به راحتی بین وردپرس و WHMCS هماهنگی ایجاد کنید. شما به راحتی می توانید لیست قیمت های سرویس های میزبانی وب خود را به صورت اتوماتیک در وردپرس خود نمایش دهید یا قابلیت جستجوی دامنه را در وب سایت وردپرسی خود فراهم کنید. در صورت ازاد بودن دامنه ها ، لینک خرید محصول به صورت اتوماتیک برای کاربران نمایان می گردد. همچنین شما قادر هستید براحتی اطلاعات سرویس ها و خدمات موجود در WHMCS خود را به وسیله کد های میانبر (Shortcode) در وردپرس خود نمایان کنید!

افزونه WHMpress

افزونه WHMpress

افزونه whmpress محصول شرکتی با همین نام می باشد

WHMpress افزونه ای بسیار مناسب برای ارائه دهندگان خدمات میزبانی است. این افزونه قابلیت سفارشی سازی بالایی داشته و میتواند به خوبی خود را با سایت شما انطباق دهد. در واقع با بهره گیری از امکانات این افزونه میتوانید خود و کاربرانتان را از جابجایی پیوسته بین وردپرس و سیستم مدیریت مالی WHMCS بی نیاز کنید.

WHMpress   به شما اجازه میدهد که محصولات، دامنه ها، قیمت سرویس ها و … را از WHMCS خود وارد وردپرس کرده و آنها را به شیوه های مختلفی شامل جداول مقایسه پکیج ها، لیست قیمت، دکمه های سفارش و غیره به نمایش بگذارید. در این حالن مشتریان شما خرید را از سایت وردپرسی شما آغاز کرده و برای تکمیل خرید به WHMCS هدایت میشوند.

افزونه اتصال وردپرس به WHMCS ، امکانات متعدیی را در اختیار شما قرار میدهد. در ادامه به برخی از این امکانات اشاره خواهیم کرد.

برخی امکانات افزونه  WHMpress :

 

قابلیت اتصال آسان وردپرس به   WHMCS

پشتیبانی از سیستم چند ارزی      (multiCurrency)

مجهز به انواع کدهای کوتاه متنوع

مجهز به سیستم کش

امکان محاسبه تخفیف ها

امکان درج جداول قیمت گذاری سازگار با قالب

انعطاف پذیر و قابلیت سفارشی سازی بالا

مجهز به امکان جستجو دامنه ایجکس

امکان دوباره نویسی نام پکیج ها و جزئیات آنها با توجه به زبان

سازگار با WPML

سرعت بهینه سازی شده

راه اندازی آسان

سازگار با WHMCS  نسخه های ۷ و بالاتر

سازگار با  PHP 7

و بسیاری امکانات دیگر ..

لازم به ذکر است نسخه افزونه ۳٫۵٫۴ یعنی آخرین نسخه است

۱۵۰۰۰ تومان – خرید

پشتیبانی سایت