تصویر افزونه

افزونه ویژگی های دیداری محصولات ووکامرس فارسی


افزونه ویژگی های دیداری محصولات ووکامرس فارسی افزونه ویژگی های دیداری محصولات ووکامرس یا Woocommerce Visual Attributes باعث حرفه ای شدن سایت شما می ...


 1,843 بازدید


دسته بندی :

 


قیمت :

18000 تومان

افزونه ویژگی های دیداری محصولات ووکامرس فارسی

افزونه ویژگی های دیداری محصولات ووکامرس یا Woocommerce Visual Attributes باعث حرفه ای شدن سایت شما می گردد

افزونه وردپرس ویرایش محصولات ووکامرس Woocommerce Visual Attributes به مدیران وبسایت های فروشگاهی این امکان را می دهد که به راحتی جای پیش فرض منو ها و ویژگی های محصولات را با تصاویر، متن، و نمونه رنگ تغییر دهند و سهولتی ایجاد نمایند.

افزونه ویژگی های دیداری محصولات ووکامرس

افزونه ویژگی های دیداری محصولات ووکامرس

 

می‌توانید از حالت پیش فرض مربعی یا دایره ای مدرن در استایل ویژگی های محصولات استفاده کنید و کنترل کاملی در ظاهر و نحوه نمایش محصولات خود داشته باشید اگر این ها کافی نیست! می توانید با استفاده از بخش ویرایش در صفحه تنظیمات استایل این افزونه تغییرات دلخواه بیشتری را درنحوه نمایش محصولات خود ایجاد کنید.

با استفاده از نمایش ویژگی های بهبود یافته و بهینه سازی شده در سایتتان خواهید توانست مدیریت ویژگی های محصولات را به صورت ویژگی های گروهی و دسته بندی شده و ایجاد دسته‌هایی از ویژگیهای مورد استفاده خود سازماندهی کنید و به این ترتیب مدیریت آسان تری روی نحوه نمایش محصولات خود تنها با یک کلیک داشته باشید.

ویژگی های دیداری محصول در ووکامرس Woocommerce Visual Attributes یا جایگزین ویژگی های پیشفرض ووکامرس با تصویر و رنگ

در ووکامرس شما میتوانید  برای محصول خود ویژگی هایی همچون : رنگ، اندازه و .. را به عنوان یک متغیر تعریف نمایید. با نصب و استفاده از این افزونه براحتی میتوانید متغیرها و ویژگی هایی که برای هر محصول تعریف کرده اید را بصورت تصویری نشان دهید . و محصولات خود را بصورت حرفه ای تر به مشتریانتان معرفی نمایید و بفروش برسانید

به این ترتیب افزونه ووکامرس ویژگی های دیداری محصولات موجب صرفه جویی در وقت و مدیریت آسان تر محصولات فروشگاه آنلاین ووکامرسی شما خواهد شد.

کاملا سازگار با ووکامرس

نسخه ۰٫۸

قابل نمایش در همه  همه مرورگرها

شامل ۱۴ تم مختلف

 

 

۱۸۰۰۰ تومان – خرید

پشتیبانی سایت